Lesní školka

Školku je možné navštěvovat od pondělí do středy v čase 8:00 - 16:00 hodin. Školka je určena pro děti ve věku 3 - 6 let. Plánujeme od září 2023. Máme podanou žádost o akreditaci MŠMT.

Naše škola spojuje zájem o vzdělávání v celoročním každodenním kontaktu s přírodou, s důrazem na udržitelný rozvoj. Vzdělávání a příroda jsou v tomto přístupu stejně důležité. Cílem pobytu v přírodě je děti vzdělávat a naučit je nejen barvy a počítání, ale také uvědomění si základních podmínek k životu na Zemi reálnou zkušeností s nimi.

Zázemí je naprosto unikátní: dřevěný srub a tee pee se nachází v lese mezi vzrostlými stromy s potokem volajícím po stavbě hrází. Prostor je obklopen loukami a jen 150 metrů vedle je náš mlýn, kde je veškeré potřebné vybavení včetně sprch či sušáku na boty. Na mlýně je prostor pro coworking.

Cena za 1 dítě je 3.600 Kč za měsíc a je jen na vás, kolik dní v týdnu využijete. Cena nezahrnuje svačinu + oběd + svačinu.

Cena stravování (nakupujeme v Bezobalu a vaříme z kvalitních surovin):

Snídaně 30 Kč / oběd 50 Kč

Jsme komunitní centrum a tak si provoz zajišťujeme hlavně vzájemnou pomocí.